Rikthehet kampioni Muharrem Hasani, javën e ardhshme ndeshet me serbin (Foto)
sport
Rikthehet kampioni Muharrem Hasani, javën e ardhshme ndeshet me serbin (Foto)

Rikthehet kampioni Muharrem Hasani, javën e ardhshme ndeshet me serbin (Foto)

Muharrem Hasani do të ndeshet me boksierin serb, Zoran Radic me 24 mars të këtij viti.

Hasani dhe Zoran Radic do të ndeshen në afërsi të Zyrihut në Zvicër (Turofnnung) të shtunën, shkruan GazetaBlic

Katër herë kampioni i botës, Muharrem Hasani do të ‘luftojë’ me Radic nga ora 23:00.

Hasani në karrierën e tij ka zhvilluar 55 meçe, ku numëron 50 fitore (27 K.O) dhe 5 humbje.

© ZHURNAL 18.03.2018, 23:53 | T.E. | 3,482 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."