Shyhrete Behluli si çikë e re… Shikoni këto imazhe
showbiz
Shyhrete Behluli si çikë e re… Shikoni këto imazhe

Shyhrete Behluli si çikë e re… Shikoni këto imazhe

Shyhrete Behluli është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka disa dekada në skenë.

 

Teksa ka përcjell shumë gjenerata, njerëzit e mbajnë mend pamjen e saj ndër vite, transmeton Indeksonline.

Shumë komente kundrejt saj kanë qenë se ajo po rinohet dhe po bëhet edhe më e bukur. Por këto komente i vërteton imazhin i fundit i saj në rrjetet sociale.

 

Ajo shfaqet e veshur si një vajzë e re, me pantallona të zi dhe me këmishë ngjyrë të verdh. Shyhretja karakterizohet me ëmbëlsinë dhe personalitetin që ka krijuar ndër vite.

© ZHURNAL 17.03.2018, 09:14 | Z.H. | 3,972 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."