Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median ..
Bashkëpunimi pozitë-opozitë, Analistët: Lufta për pushtet është kuptuar gabimisht nga..
Mulltanovski: Çështja e emrit, kyçe për stabilitetin e rajonit
« INSIDE » Dy kryefamiljare kërkojnë ndihmë, jetojnë në kushte jashtëzakonisht të vështira
Modelja Aurela Hoxha rrëshqet dhe rrëzohet gjatë realizimit të fotosesionit me bikini
28157713_1643418352414230_5022009610291118080_n.jpg

Modelja e njohur Aurela Hoxha ka nisur punën për realizimin e koleksioni të saj më të ri.

 

Bëhet fjalë për një linjë veshjesh me rroba banje, të cilat janë ideuar nga vet modelja, dhe do të dalin së shpejti në shitje.

Hoxha këto ditë ka nisur edhe realizimin e setit fotografik që do të promovojë koleksionin e ri.

 

Në një video të publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, Aurela shfaqet mjaft atraktive e veshur në bikini ngjyrë rozë, teksa merr poza pranë një palme afër detit.

Por, jo gjithçka ka shkuar mirë, teksa në një nga momentet e realizimit të videos, modelja ka rrëshqitur dhe është rrëzuar poshtë.

Një situatë e tillë ka krijuar të qeshura për Aurelën dhe vet personin që po xhironte videon.

 

Sido që të jetë, modelja nuk është kompleksuar për këtë gjë, dhe ka vendosur ta ndajë videon me të gjithë ndjekësit e saj. /Telegrafi/

 

🌸 new collection @aurelahoxhaswim 🌸 #iscoming Ps #workhard 😂😂😂😂

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.03.2018, 09:09  | Z.H. | 1,675 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Burrë e grua nga Maqedonia pësojnë aksident të rëndë në Zvicër
Shqipëria kryeqendra e Ballkanit për bazat e SHBA-ve dhe NATO-s, nis zbarkimi i arsenalit
Vrasja që tronditi Jugosllavinë, Aziz Kelmendi vrau 4 ushtarë gjatë shërbimit ushtarak
Adnan Idrizi depërton në El Bab të Sirisë, ja imazhet që sjell nga atje
8-vjeçarja në skamje: S’kërkojmë kurrë çokollata, babi na i blen për ditëlindje
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.