Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median ..
« Zhurnal mëson » Bullgaria kërkon që të ketë konsull nderi në Shkup, Orce Kamçev
Mogherini para deputetëve: Jeni në rrugën e drejtë, në të ardhmen do të ketë edhe arr..
« Ekspertët » Raporti real, të vazhdojnë reformat
Alisson i lumtur me interesimin e Madridit
alison_1521272798-1692255_1.jpg

Alisson është i lumtur për interesimin e Real Madridit, teksa për brazilianin interesohen edhe Chelsea e Liverpooli.

Portieri i Romës, Alisson, po shkëlqen këtë edicion në Serie A me Romën, çka ka zgjuar interesimin e shumë skuadrave evropiane, duke përfshirë këtu edhe gjigantin e La Ligas, Real Madridin.

 

“Jam shumë i lumtur kur dëgjoj lajme të tilla, do të thotë se jam duke bërë punë të mirë këtu, edhe më shumë i emocionuar jam kur dëgjoj për interesimin e Real Madridit”, tha Alisson.

 

Liverpooli është i gatshëm që t’ia marrë Realit Alissonin për të cilin është i gatshëm të paguajë deri në 70 milionë funte.

 

Gjithashtu mësohet se edhe Chelsea po interesohet për brazilianin e Romës pasi Thibaut Courtois mund të largohet nga “Stamford Bridge” në fund të sezonit aktual.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.03.2018, 09:15  | Z.H. | 582 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënojë median dhe fjalën e lirë
Panik i madh për pitonët: ‘Ne nuk mund ta kufizojmë numrin e tyre’
“Ecolog”, hap konkurs për punë! Apliko! (Dokument)
Befason ish kryeministri Gruevski, tregon se kur mund të arresohet
Gjermania ofron mundësi punësimi, shumica e qytetarëve të gatshëm për të lëshuar vendin
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.