Young Zerka dhe Ledri Vula e “kallin” në Zurich
showbiz
Young Zerka dhe Ledri Vula e “kallin” në Zurich

Young Zerka dhe Ledri Vula e “kallin” në Zurich

Vetëm pak ditë më parë ata kanë qenë të ftuar në një prej klabeve më të mëdha shqiptare në Zurich, në Rinora 4. Një publik i jashtëzakonshëm kishin ardhur për tu argëtuar e kërcyer me hitet e dy artistëve shumë të njohur shqiptar, kjo vërtetohet edhe nga videot dhe fotot që kanë publikuar jo vetëm ata por edhe vetë publiku i shumtë në numër. Ndryshe artisti unik Young Zerka ka në dorë një projekt të ri muzikor që pritet të dalë së shpejti, ndërsa në Diasporë bashkëpunon në mënyrë të sigurt me menaxherin e njohur Arsim Salihaj apo SS Event Management.

© ZHURNAL 16.03.2018, 18:15 | T.E. | 3,567 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."