LeBron James “shkatërron” rrjetet sociale me zhytjen e përbindshme
sport
LeBron James “shkatërron” rrjetet sociale me zhytjen e përbindshme

LeBron James “shkatërron” rrjetet sociale me zhytjen e përbindshme

LeBron James është shndërruar në orët e fundit në temën kryesore të bisedës në rrjetet sociale amerikane.

Basketbollisti i Cleveland Cavaliers ka dhuruar për adhuruesit e basketbollit një nga zhytjet më të bukura të vitit, duke treguar se ka ende fuqi në moshën 33-vjeçare.

Edhe pse shënoi 35 pikë dhe kapi 14 topa në tabelë, skuadra e tij humbi 113-105 ndaj Portland Trail Blazers.

© ZHURNAL 16.03.2018, 13:02 | Xh.I. | 2,761 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."