Qellimini i çuditshëm i Uron Esatit, ja çfarë thotë stilisti
showbiz
Qellimini i çuditshëm i Uron Esatit, ja çfarë thotë stilisti

Qellimini i çuditshëm i Uron Esatit, ja çfarë thotë stilisti

E shumë nga artistat padyshim që kanë konsultohen me stilist te ndryshëm, por nder me të njohurit dhe bashkëpuntori me i madhë i shumë artistav është Uron Esati.

Uronin e kemi pare të ket miqësi dhe bashkëpunim shumë të mirë me Morena Tarakun, Baby G e shumë femra të njohura.

Uroni është shumë aktiv në rrjetet sociale, duke promovuar punën e madhë që bën me artist të ndryshëm.

Ai së fundi ka bërë një postim shumë interesant në rrjetin social Instagram ku ka shprehur dëshiren e qe Instagramini tij të verifikohey. Ndonse një gjë e till nuk është e pamundur për imazhin që ai ka .

Çdo paraqitje është e rendësishme, sidomos kur je figur publike.

E shumë nga artistat padyshim që konsultohen me stilist te ndryshëm, por nder me të njohurit dhe bashkëpuntori me i madhë i shumë attistav është Uron Esati.

Uronin e kemi pare të ketë miqësi dhe bashkëpunim shumë të mirë me Morena Tarakun, Baby G e shumë femra të njohura.

Uroni është shumë aktiv në rrjetet sociale, duke promovuar punën e madhë që bën me artist të ndryshëm.

Ai së fundi ka bërë një postim shumë interesant në rrjetin social Instagram ku ka shprehur dëshiren e qe Instagramini tij të verifikohet. Ndonse një gjë e till nuk është e pamundur për imazhin që ai ka.

© ZHURNAL 13.03.2018, 18:58 | T.E. | 2,116 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."