« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Rasti Almiri, deputetët të shkarkojnë Jovevskin me interpelancë
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë e..
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Qellimini i çuditshëm i Uron Esatit, ja çfarë thotë stilisti
29004285_2095247877363427_183169800_n.jpg

E shumë nga artistat padyshim që kanë konsultohen me stilist te ndryshëm, por nder me të njohurit dhe bashkëpuntori me i madhë i shumë artistav është Uron Esati.

Uronin e kemi pare të ket miqësi dhe bashkëpunim shumë të mirë me Morena Tarakun, Baby G e shumë femra të njohura.

Uroni është shumë aktiv në rrjetet sociale, duke promovuar punën e madhë që bën me artist të ndryshëm.

Ai së fundi ka bërë një postim shumë interesant në rrjetin social Instagram ku ka shprehur dëshiren e qe Instagramini tij të verifikohey. Ndonse një gjë e till nuk është e pamundur për imazhin që ai ka .

Çdo paraqitje është e rendësishme, sidomos kur je figur publike.

E shumë nga artistat padyshim që konsultohen me stilist te ndryshëm, por nder me të njohurit dhe bashkëpuntori me i madhë i shumë attistav është Uron Esati.

Uronin e kemi pare të ketë miqësi dhe bashkëpunim shumë të mirë me Morena Tarakun, Baby G e shumë femra të njohura.

Uroni është shumë aktiv në rrjetet sociale, duke promovuar punën e madhë që bën me artist të ndryshëm.

Ai së fundi ka bërë një postim shumë interesant në rrjetin social Instagram ku ka shprehur dëshiren e qe Instagramini tij të verifikohet. Ndonse një gjë e till nuk është e pamundur për imazhin që ai ka.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.03.2018, 18:58  | T.E. | 613 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë euro në restaurante
Si e kërcënoi Enver Hoxha Titon për liqenin e Ohrit: Po mbylle portat, hap tunel dhe e thaj fare
« REAGIM » Çfarë faji i kanë gazetarët ministrit Bekteshi i cili ka shpenzuar 12.000 euro nëpër restorante, dhe si ai do ta sqaron shantazhin ndaj tyre!
Edhe një parti e re në Maqedoni, themelohet LDB
Aktorja shqiptare nga Shkupi është vrarë në Hollywood
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.