Premierë – “Tradhetia” nga Antoni (Video)
showbiz
Premierë – “Tradhetia” nga Antoni (Video)

Premierë – “Tradhetia” nga Antoni (Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës është Antonio. Antonio sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Tradhtia ” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip.
 
Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe Antonio  e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Antonio  është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë.
Kënga e re nga këngëtari në fjal mban titullin “Tradhetia” kënge kjo që menjëher pas lansimit në kanalin më të madhë shqiptar në YouTube (Arkiva Shqip) kanal ky me mbi 2 milion subscribers ka arritur të ketë prapa vetes shifra të larta klikimesh dhe shumë komente me nota pozitive.

© ZHURNAL 13.03.2018, 18:30 | T.E. | 1,408 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."