Mërgimtar Halili, një fashion blogger mjaft simpatik
showbiz
Mërgimtar Halili, një fashion blogger mjaft simpatik

Mërgimtar Halili, një fashion blogger mjaft simpatik

Ai jeton në mes të Kosovës, Gjermanisë dhe Malit të Zi për arsye pune dhe angazhimeve, por edhe familjes, ndërsa vazhdon të jetë një prej djemve më të pashëm shqiptar. Po flasim për modelin Mërgimtar Halili, i cli vazhdon falë fizikut dhe pamjes së tij të ketë mjaft ftesa në botën e modelizmit kudo, por ka preferuar që këto kohë të jetë një fashion blogger duke pozuar mjaft bukur dhe me mjaft stil sidomos kur i referohemi veshjeve të njohura. Kohët e fundit djaloshi me origjinë nga Vushtria ka realizuar një set të bukur fotografik ku ne ju sjellim disa foto të tij, të cilat po pëlqehen e po komentohen mjaft.

© ZHURNAL 13.03.2018, 18:20 | T.E. | 1,528 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."