Brenda shtëpisë së Remzie Osmanit! Në çdo kënd ka lule
showbiz
Brenda shtëpisë së Remzie Osmanit! Në çdo kënd ka lule

Brenda shtëpisë së Remzie Osmanit! Në çdo kënd ka lule

Këngëtarja Remzie Osmani ka zgjedhur Instagramin për të na njoftuar me lulet e saj të shumta.

Ajo ka treguar se i do shumë ato dhe kjo është dëshmuar nga po këto fotografi në të cilat shihet se në çdo kënd të shtëpisë së këngëtares zënë vend, shkruan lajmi.net

 

‘’Ah sa i dua’’ ka shkruar ajo tek njëri prej imazheve të hedhura në Instastory.

 

Këngëtarja shqiptare po qëndron aktive nëpër turne të ndryshëm dhe si duket tani ka gjetur pak kohë për të pushuar në shtëpi.

© ZHURNAL 13.03.2018, 16:55 | Z.H. | 3,765 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."