« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Rasti Almiri, deputetët të shkarkojnë Jovevskin me interpelancë
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë e..
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Al Khelaifi takon Neymarin, ky është mesazhi nga Brazili
ney_1520952785-1445971.jpg

Presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka vizituar në Brazil me Neymarin dhe babin e tij, pas operacionit të disa ditëve më parë

Nasser al Khelaifi insiston se nuk ka asnjë problem me Neymar, i cili po rikuperohet nga operimi i disa ditëve më parë.

Ai dje ka udhëtuar drejt Brazilit, ndërsa sot ka takuar lojtarin dhe babin e tij.

“Gjithçka shkoi shumë mirë, nuk ka asnjë problem me Neymar. Ne kishim një ditë të jashtëzakonshme”, thuhet të ketë qenë mesazhi i Al Khelaifit, shkruan Marca.

Ky takim përveç për të parë gjendjen e lojtarit, ka shkuar në Brazil për të biseduar rreth thashethemeve të fundit, që thonë se Neymar gjatë verës së ardhshme do të transferohet në Real Madrid.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.03.2018, 16:00  | Xh.I. | 1,057 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë euro në restaurante
Si e kërcënoi Enver Hoxha Titon për liqenin e Ohrit: Po mbylle portat, hap tunel dhe e thaj fare
« REAGIM » Çfarë faji i kanë gazetarët ministrit Bekteshi i cili ka shpenzuar 12.000 euro nëpër restorante, dhe si ai do ta sqaron shantazhin ndaj tyre!
Edhe një parti e re në Maqedoni, themelohet LDB
Aktorja shqiptare nga Shkupi është vrarë në Hollywood
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.