« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Kim Kardashian shfaq format bombastike për ‘Elle’
4A26127E00000578-0-image-a-144_1520946594607.jpg

Kim Kardashian ka pozuar për numrin e prillit të revistës prestigjioze “Elle”.

 

Ajo ka shfaqur format e saj të mahnitshme në disa fotografi dhe po ashtu ka folur për jetën personale, transmeton Arbresh.info.

 

37 vjeçarja e cila tashmë është bërë me fëmijën e tretë nga një nënë surrogate, ka treguar se e kanë zgjedhur gjininë e foshnjës dhe se vajzën e kanë quajtur Chicago.

 

E pyetur se a do të donte të kishte një fëmijë të katërt, Kim ka thënë se kjo do t’i merrte shumë kohë duke pamundësuar që t’i kushtonte vëmendje bashkëshortit, Kanye West.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.03.2018, 16:45  | Z.H. | 1,108 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
Era e fortë rrëzon kamionin me targa të Tetovës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.