Zanfina publikon momentin ku fillon zhveshjen, trupi i saj seksi merr vemendjen
showbiz
Zanfina publikon momentin ku fillon zhveshjen, trupi i saj seksi merr vemendjen

Zanfina publikon momentin ku fillon zhveshjen, trupi i saj seksi merr vemendjen

Këngëtarja Zanfina Ismaili është mjaft aktive në rrjetet sociale por jo edhe në muzikë, ajo ende nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri.

 

Së fundmi Zanfina në rrjetin social “Instagram” ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur sportive, duke zbuluar pjesët më seksi dhe më të formësuar të trupit të saj, shkruan “Zëri.Info”.

 

Zanfina ka zbuluar po ashtu barkun e saj të sheshtë nga ku duket sikur të ketë qenë duke i hequr rrobat nga trupi!

© ZHURNAL 13.03.2018, 16:40 | Z.H. | 2,209 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."