Armina Mevlani bëhet nostalgjike, zbulon momente të veçanta nga jeta e saj
showbiz
Armina Mevlani bëhet nostalgjike, zbulon momente të veçanta nga jeta e saj

Armina Mevlani bëhet nostalgjike, zbulon momente të veçanta nga jeta e saj

Blogerja e njohur Armina Mevlani befas është bërë nostalgjike.

Ajo ka ndarë në i Insta storyn e saj një sërë fotosh nga kohë të ndryshme dhe udhëtimet e saj nëpër botë.

 

Me anë të këtyre fotove ajo ka treguar dhe njëherë hijeshinë e saj.

 

Armian ka ndarë momente nga më të veçantat në shoqërine e vajzave të tjera Miss-e  nga vende të ndryshme të botës.

 

Mjaf të veçanta ishin dhe fotot të cilat tregonin Arminën duke gatuar dhe tentativat për të luajtur Golf. /Gazeta Express/

© ZHURNAL 13.03.2018, 16:00 | Z.H. | 841 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."