« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Rasti Almiri, deputetët të shkarkojnë Jovevskin me interpelancë
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë e..
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
I mituri ther të miturin në Pejë
thika_1.jpg

Prishtinë, 13 mars - Sot rreth orës 12:14 në stacionin e autobusëve në Pejë, një i mitur është therur me thikë, njofton Klan Kosova.

Lajmi për klankosova.tv e ka konfirmuar Driton Rugova, Zyrtar për Informim në Policinë Rajonale të Pejës.

“Jemi informuar se te stacioni i autobusëve në Pejë kishte ndodhur një rast. Patrulla policore menjëherë ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe aty e kanë kuptuar se i dyshuari i mitur pas një zënke që kishte pasur me viktimën, po ashtu të mitur, i njëjti e kishte sulmuar dhe goditur me thikë”, tha Rugova për Klanin.

“Viktima menjëherë është dërguar në spital. Sipas ekipit mjekësor, gjendja e tij është e qëndrueshme, pra jashtë rrezikut për jetë”.

“Në vendin e ngjarjes janë patrullat dhe hetuesit, si dhe është arrestuar i dyshuari i mitur. Është konfiskuar mjeti i cili dyshohet të jetë përdorur në rast”.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.03.2018, 14:48  | Xh.I. | 410 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë euro në restaurante
Si e kërcënoi Enver Hoxha Titon për liqenin e Ohrit: Po mbylle portat, hap tunel dhe e thaj fare
« REAGIM » Çfarë faji i kanë gazetarët ministrit Bekteshi i cili ka shpenzuar 12.000 euro nëpër restorante, dhe si ai do ta sqaron shantazhin ndaj tyre!
Edhe një parti e re në Maqedoni, themelohet LDB
Aktorja shqiptare nga Shkupi është vrarë në Hollywood
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.