« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
21 vjeçari nga Batinca bie në lum me veturë
alto-l.jpg

Shkup, 13 mars - Njëzet e një vjeçari R.SH nga fshati Batincë me veturën e tij "Golf" ka rënë në lumin "Markova Rekë" në Draçevë. Rasti ishte paraqitur dje në ora 14:25 në Sektorin për punë të brendshme nga ana e Spitalit të Qytetit "Shën Naum Ohridski", njofton Zhurnal.

"Në spital ishte sjellur R.Sh (21) nga fshati Batincë e Shkupit, i cili ishte lënduar rëndë gjatë një aksidenti rrugor, në të cilën, me veturën etij "Golf" me targa të Shkupit, ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumin "Markova Rekë". Në vendin e ngjarjes është kryer ekspertizë nga ana e SPB Shkup. Po punohet për zbardhjen e plotë të rastit./Zhurnal.mk

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.03.2018, 14:15  | Z.H. | 2,286 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Ali Ahmeti mbledhë sot sërish "kokat" e BDI-së në selin "blu"
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Zbulohen emrat e inspektorëve maqedonas që montuan “Sopotin”, ja ku punojnë!
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.