« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
E çuditshme! Pinguinët bënë një ‘selfie’ të përkryer, me kamerën e rrotulluar
pinguinet-foto-1200x630-660x375.jpg

Eddie Gault ka kapur pamjet e këndshme të dy pinguinëve, në kamerën që e kishte lënë derisa po realizonte një dokumentar në Antarktik. 

Gjallesa e goditi me sqep dhe e nuhaste pajisjen, duke menduar se është ndonjë pre që e ka zënë, derisa i shkoi pranë edhe një tjetër, transmeton Telegrafi.

“Ata bënë ‘selfie’ në kamerën time. Çfarë të bënin tjetër në këtë të ftohtë” ka thënë Gault në përshkrimin e videos. Sjelljet e tyre kureshtare, u pëlqyen shumë prej shfrytëzuesve të rrjeteve sociale, që e pëlqyen dhe e shpërndanë me shpejtësi.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.03.2018, 15:00  | Z.H. | 391 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
Era e fortë rrëzon kamionin me targa të Tetovës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.