« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
Për ditëlindjen e babait Rita zbulon më shumë se ç’duhet, shfaqë gjoksin
ro_2.jpg

Rita tregon vendin ku po festohet ditëlindja e të atit, por edhe shfaqet provokative Sot në familjen e këngëtares me famë botërore Rita Orës ka festë. Babai i saj, Besniku feston ditëlindjen. Pas një urimi nga gruaja e tij Vera, në rrjetet sociale e cila kishte publikuar një fotografi kur çifti ishin të rinj, Rita ka zbuluar vendin se ku po festohet ditëlindja e të atit, në Los Angjelos, shkruan rtv21.tv Ajo në Instagram ka publikuar fotografi nga vendi i ngjarjes, por që vëmendje tërheq dukja e saj. Me pantallona të zinj dhe bluzë ngjyrë pjepri duket mrekullueshëm, megjithatë bluza e saj transparente zbulon më shumë se sa që duhet. “LA, në ditëlindjen e babit tim”, ka shkruar Rita poshtë fotografive të publikuara. Ajo menjëherë ka marrë shumë pëlqime dhe komente në fotografitë e postuara, ku i kanë uruar që të kalojë sa më mirë në festë, e nuk ka lënë pa u komentuar edhe dukja e saj.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.03.2018, 11:35  | Z.H. | 1,301 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Ali Ahmeti mbledhë sot sërish "kokat" e BDI-së në selin "blu"
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Zbulohen emrat e inspektorëve maqedonas që montuan “Sopotin”, ja ku punojnë!
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.