Rrëshqitje dheu në rrugën Veles-Gradsko, komunikacioni në ndërprerje
kronika
Rrëshqitje dheu në rrugën Veles-Gradsko, komunikacioni në ndërprerje

Rrëshqitje dheu në rrugën Veles-Gradsko, komunikacioni në ndërprerje

Shkup, 13 mars - Komunikacioni hekurudhor dhe rrugor në rrugën rajonale Veles - Gradsko është në ndërprerje të plotë për shkak të rrëshqitjeve të mëdha të shkëmbinjve.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme informojnë se komunikacioni është në ndërprerje nga ora 08:30 e mëngjesit.

Nuk ka persona të lënduar, ndërsa është shkaktuar vetëm dëm material. 

© ZHURNAL 13.03.2018, 10:20 | D.J. | 914 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."