Një ekip ekonomik qeveritar në takim me biznesmenë nga LOE
ekonomi
Një ekip ekonomik qeveritar në takim me biznesmenë nga LOE

Një ekip ekonomik qeveritar në takim me biznesmenë nga LOE

Shkup, 12 mars - Një ekip ekonomik qeveritar sot do të ketë takim me përfaqësues të kompanive - anëtare të Lidhjes së Odave Ekonomike të Maqedonisë (LOE) për sfidat në ekonomi për ndërmarrjet e vogla dhe të mesme.

Në takimin që do të mbahet në LOE do të marrin pjesë zëvendëskryeministri për Çështje Ekonomike Koço Angjushev, ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi dhe drejtori i Fondit për Inovacione dhe Zhvillim Teknologjik Jovan Despotovski. 

© ZHURNAL 12.03.2018, 09:10 | D.J. | 1,791 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."