Incident tek Sheshi "Skënderbeu", disa të rinjë kërcënojnë policët me jetë
kronika
Incident tek Sheshi "Skënderbeu", disa të rinjë kërcënojnë policët me jetë

Incident tek Sheshi "Skënderbeu", disa të rinjë kërcënojnë policët me jetë

Shkup, 12 mars - Mbrëmë në sheshin "Skënderbeu" rreth orës 22, disa nëpunës policorë kishin ndaluar 26 vjeçarin A.I nga Shkupi për ta identifikuar dhe më pasë e kanë lëshuar, shkruan Zhurnal.

Siç njoftojnë nga policia, 26 vjeçari pasi ishte larguar, ishte kthyer përsëri por këtë radhë me një grupë të rinjës të cilët kishin kërcënuar me jetë policët dhe më pas kanë ikur.

Po ndërmeren masa për gjetjen e personave dhe zbardhjen e plotë të rastit./Zhurnal.mk

© ZHURNAL 12.03.2018, 14:26 | Z.H. | 3,420 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."