Shpërthen zjarr në një shtëpi në Butel dhe u shua nga vet pronari i shtëpisë
kronika
Shpërthen zjarr në një shtëpi në Butel dhe u shua nga vet pronari i shtëpisë

Shpërthen zjarr në një shtëpi në Butel dhe u shua nga vet pronari i shtëpisë

Dje rreth orës 09:15 në rrugën "Butelska" në shtëpinë e 65 vjeçarit D.T ishte shkaktuar zjarr ku si pasojë ishin djegur drunjtë nga konstruimi i çatisë, njofton Zhurnal.

Të lënduar nuk ka, ndërsa zjarri ishte shuar nga ana e pronarit të shtëpisë, informojnë nga MPB./Zhurnal.mk

© ZHURNAL 12.03.2018, 11:52 | Z.H. | 1,973 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."