ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Marrëveshja për emrin, Analistët: Sikundër partitë politike, ashtu edhe media është e ndarë
27 vjet zgjatën bisedimet për emrin e Maqedonisë

 

Ekonomi
Kompani nga Maqedonia në Panairin e 5-të ndërkombëtar të ushqimit në Athinë

Panairi Ndërkombëtar i Ushqimit dhe Pijeve mbahet për herë të pestë, nga 10 marsi deri më 12 mars dhe është një nga më të mëdhenjtë në Evropën Juglindore. Marrin pjesë 1 300 ekspozues grekë dhe të huaj në një hapësirë prej 55 000 metra katrorë. Përveç Maqedonisë dhe Gre

134154351.jpg

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.03.2018, 13:11  | T.E. | 1,280 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.