« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Rasti Almiri, deputetët të shkarkojnë Jovevskin me interpelancë
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë e..
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
« Urgjente » Berat Setullah nga Shkupi kërkon ndihmë për shërim jashtë vendit
1_57.jpg

Shkup, 23 shkurt - Në Agjencin e Lajmeve Zhurnal, ka arritur nje njoftim se Berat Setullah nga Shkupi, nxënës në Medresen “Isa Beu” në Shkup, ka nevojë për ndihmë me mjete financiare në mënyrë që të shërohet jashtë vendit.

Nxënësi i cili tashmë disa vite vuan nga sëmundja e rëndë, kanceri në kockë, familjarët bëjnë të ditur se ky operim kushton 57.542 euro.

Berati tashmë disa herë ka provuar shërimin në disa nga klinikat e Turqisë por pa sukses. Ai do të duhet të transferohet urgjentisht për operim në Austri.

Familjarët apelojnë të gjithë njerëzit human për ndihmë pasi shuma e nevojshme nuk mund të kompletohet nga vetë familjarët.

Personat për kontakt:
Nuri Setullah +389 70835-836 ( Anëtar i familjes )
Hamit Osmani +389 70237-888

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 24.02.2018, 00:29  | B.M. | 1,619 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë euro në restaurante
Si e kërcënoi Enver Hoxha Titon për liqenin e Ohrit: Po mbylle portat, hap tunel dhe e thaj fare
« REAGIM » Çfarë faji i kanë gazetarët ministrit Bekteshi i cili ka shpenzuar 12.000 euro nëpër restorante, dhe si ai do ta sqaron shantazhin ndaj tyre!
Edhe një parti e re në Maqedoni, themelohet LDB
Aktorja shqiptare nga Shkupi është vrarë në Hollywood
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.