Këngëtarja tregon ‘zogun’ në tapetin e kuq (Foto)
showbiz
Këngëtarja tregon ‘zogun’ në tapetin e kuq (Foto)

Këngëtarja tregon ‘zogun’ në tapetin e kuq (Foto)

Ajo di si të bëjë që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo në tapetin e kuq në ngjarje të mëdha.

 

Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe as të enjten mbrëma në Brit Awards në Londër, kur këngëtarja u paraqit në 02 Arena.

 

Pixie Lott mori gjithë vëmendjen, derisa pati një incident që e çara e fustanit i zbuloi ‘zogun’.

 

27 vjeçarja ekspozoi këmbët e gjata seksi dhe dukej përplot stil, por e gjithë vëmendja kaloi tek pjesa intime që iu zbulua.

© ZHURNAL 23.02.2018, 10:20 | Z.H. | 9,714 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."