Young Zerka e kall në Zvicër
showbiz
Young Zerka e kall në Zvicër

Young Zerka e kall në Zvicër

Ai është artist me stil unik por edhe shumë i pëlqyer pë të gjithë. Young Zerka ka qenë i ftuar të shtunën e kaluar në Bern në Passion Club ku e ka kallur atmosferën me hitet e tij dhe është pritur mjaft mirë nga publiku i shumtë. Mësojmë se artisti ka gjetur një mbështetje të fortë dhe po menaxhohet shumë mirë në Diasporë nga SS Event & Managemen.

© ZHURNAL 22.02.2018, 22:43 | T.E. | 1,472 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."