Një person e ka humbur jetën në fatkeqësi në Radishan
kronika
Një person e ka humbur jetën në fatkeqësi në Radishan

Një person e ka humbur jetën në fatkeqësi në Radishan

Shkup, 22 shkurt - Një person e ka humbur jetën, ndërsa një tjetër është lënduar në fatkeqësinë, e cila ka ndodhur në ora 17:20, në Radishani, Shkup.

Siç  kumtoi MPB, fatkeqësia ka ndodhur mes veturës "Reno Megan" me targa të Shkupit, drejtuar nga V.GJ (54) nga Shkupi dhe veturës "Jugo" me targa të Shkupit.

Shoferi i veturës "Jugo" ka ndërruar jetë në vendngjarje, ndërsa vdekja është konsatuar nga ekipi i Ndihmës emergjente mjekësore. V.GJ. është dërguar në Qendrën klinike "Nëna Terezë".

© ZHURNAL 22.02.2018, 20:54 | T.E. | 2,197 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."