Një super klip nga Zeeni, ja si u prit nga publiku (Video)
showbiz
Një super klip nga Zeeni, ja si u prit nga publiku (Video)

Një super klip nga Zeeni, ja si u prit nga publiku (Video)

Një këngë dhe klip mjaft të pëlqyer nga Zeeni është sjellë pak javë më parë ndërkohë që këngëtari e ka realizuar derisa mjaft i pëlqyer ka dal dhe nga publiku duke pasur mjaft klikime edhe atë origjinale, një projekt i publikuar në platformën më të madhe në internet ArkivaShqip ka bërë që Zeeni të mendojë të risjellë edhe projekte të tjera këtë vit duke paralajmëruar super hite edhe më të freskëta se ky i fundit. Ndërkohë që deri në sjelljet e reja nga Zeeni, ju mund të ndiqni projektin e tij të fundit:

© ZHURNAL 22.02.2018, 20:42 | T.E. | 1,437 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."