« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Adelina Tahiri: Dashuria nuk njeh moshë, fe e as rracë, e lumtur që jam shtatzëne!
adelina pp.jpg

Këngëtarja 25 vjeçare, Adelina Tahiri, e cila së fundmi edhe zyrtarisht u martua me avokatin maqedonas 50 vjeçar, Serjozha Markov, sot nëpërmjet një postimi në Instagram shprehu ndjenjat dhe lumturinë e saj të shtatzënisë, shkruan Zhurnal.

Adelina thotë se ajo asgjë tjetër nuk e bënë atë të lumtur se sa shtatzënia.

Adelina më tej shton se dashuria nuk njeh kufi, fe, racë, moshë dhe asgjë tjetër. Thotë se nuk harron se kush është dhe nuk ka kush e ndryshon faktin që është shqiptare, për çka, qenka krenare.

"Deshta tju falenderoj të gjithëve për përkrahjet, për mirëkuptimin dhe çdo gjë të bukur të dedikuar! Faleminderit nga zemra është fjalë e vogël! Jam në një gjendje aq të emocionuar dhe të mirë saqë nuk ekziston fjalë në fjalor të shpjegoj dhe të tregoj si ndjehem, dhashtë Zoti çdo femër të kalojë në këtë periudhë më të bukur jetësore, që asnjë gjë smë bën më të lumtur se sa shtatzënia. Dua vetëm një gjë të shtoj, çdo gjë në jetë bëhet me dashuri, dashuria nuk ka kufi, as fe, as rracë, as moshë e as kufi! Unë nuk harroj se kush jam, rrethanat nuk më ndryshojnë e as njerëzit që më rrethojnë. Jam krenare që jam shqipëtare! Kam lind dhe do vdes e tillë", ka shkruar Adelina në Instagram profilin e saj.

Adelina para disa ditëve gjithashtu zbuloi edhe gjininë e fëmijës duke treguar se është djalë.

Gjithsesi, të shumtë janë ata që e urrojnë Adelinën për martesën dhe për shtatzëninë e saj. Adelina patjetër një ditë duhet të del në shesh me burrin e saj, nuk mundet përjetësisht të fshihet./Zhurnal.mk

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.02.2018, 16:50  | Z.H. | 25,780 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
Era e fortë rrëzon kamionin me targa të Tetovës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.