« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Rasti Almiri, deputetët të shkarkojnë Jovevskin me interpelancë
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë e..
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Gold Ag publikon foto nga Tirana, pranë tij edhe e dashura?
26221472-377599519369764-6566801714781880320-n.jpg

Reperi Arian Agushi i njohur në opinion me emrin artistik Gold Ag, përflitet vazhdimisht për super projektet e tij që brenda ditësh thyejnë rekord klikimesh. 

 

Por, sa i përket jetës private e cila i intereson shumë më tepër audiencës, Goldi vazhdon të qëndrojë tejet i rezervuar, për të mos thënë se e mban krejtësisht të mbyllur.

Krejt çka dihet për reperin është lidhja e tij të cilën e mban të fshehur prej sa kohësh dhe nuk është zbuluar as kush është femra që ka në krahë, shkruan Kosovarja. Madje as në rrjete sociale nuk është arritur të kapen detaje që mund të zbulonin sadopak ndonjë detaj të privatësisë së tij. Para pak minutash Gold Ag publikoi një imazh me të cilin njofton se ndodhet në qytetin e bukur të Tiranës, me ç’rast e përcjell me përshkrimin Tirona dhe një ikonë zemre.

 

Por, fotoja i është realizuar nga një dorë tjetër, dhe kjo mund të aludohet se në prezencë të tij ishte edhe e dashura të cilën e ruan larg syrit medial me kaq fanatizëm.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.02.2018, 16:30  | Z.H. | 2,283 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë euro në restaurante
Si e kërcënoi Enver Hoxha Titon për liqenin e Ohrit: Po mbylle portat, hap tunel dhe e thaj fare
« REAGIM » Çfarë faji i kanë gazetarët ministrit Bekteshi i cili ka shpenzuar 12.000 euro nëpër restorante, dhe si ai do ta sqaron shantazhin ndaj tyre!
Edhe një parti e re në Maqedoni, themelohet LDB
Aktorja shqiptare nga Shkupi është vrarë në Hollywood
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.