Adelina i bën "hyzmet" burrit me pixhame me "Minnie Mouse" (Video)
showbiz
Adelina i bën "hyzmet" burrit me pixhame me "Minnie Mouse" (Video)

Adelina i bën "hyzmet" burrit me pixhame me "Minnie Mouse" (Video)

Adelina Tahiri para pak kohe u martua me biznesmenin maqedonas, kurse më vonë u konfirmua edhe shtatzënia e saj.Së fundi, mund të shohim që Adelina është bërë edhe shumë e kujdesshme për shtëpinë dhe familjen e saj. Të paktën kështu duket në disa imazhe të publikuara nga vëllai i saj, Edmond Tahiri.

Aty shohim Adelinën duke shërbyer dhe vërejmë se ajo është në rroba gjumi.Ndryshe, këngëtarja e njohur shqiptare ka bërë të ditur edhe gjininë e fëmijës, duke publikuar disa imazhe me mbi shkrimin “është djalë”.

Video

© ZHURNAL 22.02.2018, 16:10 | Z.H. | 20,596 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."