« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Bella Hadid bëhet pjesë e një incidenti në Milano
2-2.jpgok_-2 1.jpg

Gigi dhe Bella Hadid janë dy motrat supermodele të cilat kanë pushtuar pasarelat në të gjithë botën.

Këtë javë dy supermodelet ishin në qendër të vëmendjes kur u shndërruan në imazhe kryesore të stilistëve më të njohur gjatë javës së modës në Milano.

Por pas shfaqjes dy motrat janë larguar me makinë, e duket se pikërisht këtu Bella është bërë pjesë e një incidenti “padashje”.

Bukuroshja kishte veshur një bluzë të shkurtër pa reçipeta dhe sipër saj një xhaketë të shkurtër.

 

Gjatë kohës që po pozonte së bashku me motrën e saj për fotografët, Bella ka zbuluar gjoksin, në kohën kur ajo po mundohej të rregullonte flokët.

Dhe duket se një gjë e tillë vështire se do u shpëtonte fotografëve.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.02.2018, 16:05  | Z.H. | 441 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
Era e fortë rrëzon kamionin me targa të Tetovës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.