« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
Tahiri: Nëse nuk kalon Demarkacioni do t’i dorëzojë pasaportat
labi-e1519296967716-780x439.jpg

Prishtinë, 22 shkurt - Deputeti nga radhët e Aleancës Kosova e Re, Labinot Tahiri tha se nëse do të kalojë Marrëveshja për Demarkacionin atëherë do t’i dorëzojë pasaportën  e tij dhe familjes.

Ai tha se njërin pasaportë e ka diplomatike, ndërsa tjetrin me vizë deri më 2021.

“… Nëse nuk kalon demarkacioni, unë i dorëzoj pasaportat. Njërin e kam diplomatik, tjetrin me vizë deri me 2021. Por, unë do t’i dorëzoj edhe të familjes. Nëse nuk kalon demarkacioni unë do të jem me popull…”, ka thënë Tahiri.


 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.02.2018, 13:12  | Xh.I. | 592 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Ali Ahmeti mbledhë sot sërish "kokat" e BDI-së në selin "blu"
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Zbulohen emrat e inspektorëve maqedonas që montuan “Sopotin”, ja ku punojnë!
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.