« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
Arrestohet kosovarja e cila me pasaportën e dikujt tjetër ka tentuar të largohet nga Maqedonia
99098140_9.jpg

Shkup, 22 shkurt - Një shtetase e Kosovës në aeroportin e Ohrit ka tentuar që me një pasaportë të dikujt tjetër të largohej nga Maqedonia.

Policia njoftoi se dje në orën 19:00 në pikën kufitare të Aeroportit të Ohrit, gjatë kontrollit të pasaportave, oficerët e policisë dyshuan se personi B.R. (55) nga Haraçina e Shkupit ka përdorur një dokument udhëtimi të një personi tjetër. Si rezultat i kësaj  janë bërë  kontrolle shtesë dhe në bagazhin e saj personal është gjetur letërnjoftimi i saj nga Kosova me emrin S.R.

Gruaja është arrestuar dhe po zhvillohet procedurë e mëtejshme.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.02.2018, 10:59  | Xh.I. | 808 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Ali Ahmeti mbledhë sot sërish "kokat" e BDI-së në selin "blu"
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Zbulohen emrat e inspektorëve maqedonas që montuan “Sopotin”, ja ku punojnë!
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.