Geta Beqa nuk di të ndalet, këtë herë ua tregon të pasmet teksa ushtron
showbiz
Geta Beqa nuk di të ndalet, këtë herë ua tregon të pasmet teksa ushtron

Geta Beqa nuk di të ndalet, këtë herë ua tregon të pasmet teksa ushtron

Geta Beqa është modelja e njohur shqiptare e fitnesit, e cila shquhet për pamjen e saj goxha të kuruar. 

 

Në videon e fundit të publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”, e shohim shumë në formë dhe seksi.

Aty Geta tregon të pasmet e saj teksa po ushtronte “cardio”. “Cardio e mëngjesit djeg më shpejt” ka shkruar Geta.

© ZHURNAL 22.02.2018, 12:20 | Z.H. | 8,467 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."