ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Marrëveshja për emrin, Analistët: Sikundër partitë politike, ashtu edhe media është e ndarë
27 vjet zgjatën bisedimet për emrin e Maqedonisë

 

Lajme nga Maqedonia
"OVL UÇK" e Kosovës do të shënojë 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës në Maqedoni

Me rastin e shënimit të 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, në prani të ish Komandantit të përgjithshëm të Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare z. Ali Ahmeti si dhe të zv. Kryeministrit të R. së Maqedonisë

UCK-Kosove.jpg

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.02.2018, 08:57  | B.M. | 1,572 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.