« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Rasti Almiri, deputetët të shkarkojnë Jovevskin me interpelancë
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë e..
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Dy femra sulmojnë policin në Kumanovë, "Marimanga" deshti t`ua marë veturën
pajak2.jpg

Kumanovë, 21 shkurt - Një polic është sulmuar fizikisht nga dy femra në Kumanovë. Përleshja ka ardhur pasi që polici me automjetin special "Marimanga" ka tentuar t'ia marë veturën gabimisht të parkuar 55 vjeçarit A.E nga Kumanova, njofton Zhurnal.

Sipas policisë, dje në Sektorin për punë të brendshme Kumanovë, zyrtar policor ka denoncuar se më 19 të këtij muaji rreth orës 10:50 në Kumanovë në rrugën "11 Tetori", gjatë kryerjes së obligimeve me automjetin special "Marimanga" nga ana e A.E (55) nga Kumanova i cili ka drejtuar veturën Polo, është nënçmuar. Pasi personit A.E i është urdhëruar të dalë nga vetura, ai i'a ka marë radio stacionin policit. Atë moment, nga vetura kanë dalë edhe dy femra tjera që kanë udhëtuar me 55 vjeçarin dhe kanë filluar ta kapin policin për fyti.

Në stacionin policor është arrestuar personi A.E, ndërsa në pyetje janë ftuar gjithashtu edhe V.E (62) dhe s.A (28) dhe pas zbardhjes së plotë të rastit do të vijojë padi adekuate penale./Zhurnal.mk

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.02.2018, 16:00  | Z.H. | 1,616 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë euro në restaurante
Si e kërcënoi Enver Hoxha Titon për liqenin e Ohrit: Po mbylle portat, hap tunel dhe e thaj fare
« REAGIM » Çfarë faji i kanë gazetarët ministrit Bekteshi i cili ka shpenzuar 12.000 euro nëpër restorante, dhe si ai do ta sqaron shantazhin ndaj tyre!
Edhe një parti e re në Maqedoni, themelohet LDB
Aktorja shqiptare nga Shkupi është vrarë në Hollywood
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.