« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Rasti Almiri, deputetët të shkarkojnë Jovevskin me interpelancë
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë e..
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Pas thashethemeve për vdekjen e Sylvester Stallone, reagon vëllai i tij
83075-640-0-5a8b515a1b745-640x358.jpg

Gjatë ditës së djeshme është përhapur një gënjeshtër se Sylvester Stallone ka ndërruar jetë.

Twitter dhe rrjetet e tjera socila kishin “shpërthyer” me mesazhe ngushëllimi për aktorin, shkruan lajmi.net.

Madje, kjo nuk ishte hera e parë që aktori është viktimë e lajmeve të rrejshme, ngase edhe para  1 viti e gjysmë kishte qarkulluar i njëjti lajm.

Përmes një statusi në Twitter ka reaguar ashpër vëllai i Stallones, duke mohuar gënjeshtrën që u përhap.

“Thashethemet se vëllai im ka vdekur janë të rreme. Çfarë mendje e sëmurë, mizore mendon të postojë gjëra të tilla? Njerëz si këta janë të çmendur dhe nuk meritojnë vend në shoqër”, ka shkruar Frank Stallone. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.02.2018, 10:10  | Z.H. | 10,247 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SKANDAL » DOKAZ: Kreshnik Bekteshi, "më zi se komandant Strumica", për 6 muaj harxhon 12 mijë euro në restaurante
Si e kërcënoi Enver Hoxha Titon për liqenin e Ohrit: Po mbylle portat, hap tunel dhe e thaj fare
« REAGIM » Çfarë faji i kanë gazetarët ministrit Bekteshi i cili ka shpenzuar 12.000 euro nëpër restorante, dhe si ai do ta sqaron shantazhin ndaj tyre!
Edhe një parti e re në Maqedoni, themelohet LDB
Aktorja shqiptare nga Shkupi është vrarë në Hollywood
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.