« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
Bitkoini dyfish e ka rritur vlerën e tij
bitkoin-480x320.jpg

Kripto valuta më e njohur arriti 11.000 dollarë, me çfarë pothuajse dyfish e ka rritur vlerën pasi paraprakisht këtë muaj u ul në 6.000 dollarë.

 

Bitkoini dje arriti 11.328 dollarë pas informacionit se një investues i panjohur në periudhën mes 9 dhe 12 shkurt ka blerë bitkoinë në vlerë prej 344 milionë dollarë, transmeton MIA. 

 

Blerja ka ndodhur pas shitjes së madhe me zbritje, e cila ka fshirë më shumë se 50 për qind nga vlera e tregut të valutave kripto, të nxitura nga spekulimet për rregullim gjithnjë më të madh dhe sfida të sigurta.

 

Bitkoini u ul prej 20.000 dollarë në dhjetor të vitit të kaluar dhe arriti 6.000 dollarë më 4 shkurt. Ndërkaq, pas informacionit për blerje rekorde dhe investues të tjerë kanë investuar në kripto valutën.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.02.2018, 14:11  | Z.H. | 362 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Ali Ahmeti mbledhë sot sërish "kokat" e BDI-së në selin "blu"
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Zbulohen emrat e inspektorëve maqedonas që montuan “Sopotin”, ja ku punojnë!
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.