A e keni ditur që djali i këtij ish kryetar komune e ka ‘grua’ Rihannan?(Foto)
showbiz
A e keni ditur që djali i këtij ish kryetar komune e ka ‘grua’ Rihannan?(Foto)

A e keni ditur që djali i këtij ish kryetar komune e ka ‘grua’ Rihannan?(Foto)

Një postim shumë interesant e ka bërë në rrjetet sociale. Sot këngëtarja Rihanna po feston ditëlindjen e një urim të pazakontë e ka marrë edhe nga djali i ish kryetarit të komunës së Klinës Sokol Bashotës, Ndriqimi. Ndriqimi ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet Rihana të cilën e quajti grua dhe e uroi. Padyshim që kjo është një shaka e tij dhe se Rihanna është këngëtarja e preferuar.

© ZHURNAL 20.02.2018, 23:06 | T.E. | 3,075 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."