Dirty Np thotë 'Hajde edhe ti', ja projekti i fundit i tij (Video)
showbiz
Dirty Np thotë 'Hajde edhe ti', ja projekti i fundit i tij (Video)

Dirty Np thotë 'Hajde edhe ti', ja projekti i fundit i tij (Video)

Jeton në Zvicër por me prejardhje është nga Presheva, prej 15 viteve po meret me muzikë, Dirty Np ka sjellë tashmë projektin e ri të titulluar 'Hajde edhe ti' një këngë e cila pritet të jetë hit i kësaj pranvere ndërkohë që këngëtari rikthehet në skenën muzikore me një projekt profesionist me tekst nga Sabedin Rexhepi dhe muzikë nga Alban Rexha ndërkohë që në rolin e producentit shfaqet Rrahim Hoxhaj kurse klipi është punuar nga Samir Jebenian. E për të shijuar këtë projekt duhet të klikoni në vazhdim:

© ZHURNAL 20.02.2018, 20:56 | T.E. | 2,181 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."