KUJDES Nëse udhëtoni në viset malore ka mbi 1 metër borë
maqedonia
Kujdes Nëse udhëtoni në viset malore ka mbi 1 metër borë

Kujdes Nëse udhëtoni në viset malore ka mbi 1 metër borë

Shkup, 20 shkurt - Të rreshurat intensive të borës gjatë kësaj dite kanë arritur deri në një metër në shumë vendbanime kryesisht në pjesën veriore dhe veriperendimore të vendit, transmeton Zhurnal.mk

Ndërkohë që qendrat e skijimit tashmë janë të gatshme për të pritur skijatorët megjithatë duhet pasur shumë kujdes për ata që lëvizin në viset më malore sepse trashësia e borës dhe acarit ka arritur në maksimum.

© ZHURNAL 20.02.2018, 18:41 | T.E. | 2,796 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."