ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Marrëveshja për emrin, Analistët: Sikundër partitë politike, ashtu edhe media është e ndarë
27 vjet zgjatën bisedimet për emrin e Maqedonisë

 

Showbiz
Dafina pozon e zhveshur (FOTO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri njihet për linjat e saj seksi. E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo. Se fundmi, ajo ka publikuar një foto, gjyshme nudo. Në këtë foto ajo shfaqet nudo, ndërsa gjoksin e ka mbuluar

dafina.zeqiri_27877958_184307688843073_1945616448466452480_n-e1518626491612-780x439-640x300.jpg

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.02.2018, 16:20  | Z.H. | 2,207 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.