« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Nuk do e imagjinoni sa kushton kjo bluzë e Xhensilës?
21435792_324287164709105_790691857012097024_n.jpg

Xhensila Myretzaj është këngëtare e cila me bukurin e saji mahnitë të gjithë, por edhe për stilin e veçan që ka, shkruan Gazeta Blic.Në rrjetin social Instagram është publikuar veshja e radhës të cilën këngëtarja ka vendosur që ta vesh por se çka na bien në sy është çmimi marramendës i bluze.

Veshjeve të saj luksoze, Xhensila ia ka shtuar edhe një bluz , i cili kushton hiq më pak se 79,95 euro.

 

Si dhe shallin të cilin e ka kombinuar bukur me veshjen e saj ka kushtuar hiç më pak se 220 euro. Ndryshe bukuroshja është martuar me këngëtarin dhe humoristin e njohur Bes Kallakun të cilët kanë një jetë të lumtur bashkëshortore.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.02.2018, 16:07  | Z.H. | 1,447 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
Era e fortë rrëzon kamionin me targa të Tetovës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.