Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
kronika
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale

Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale

Ohër, 20 shkurt - Sektori për Punë të Brendshme Ohër ka ngritur padi penale kundër K.V (29) nga Ohri përshkak dyshimeve për vepër të kryer penale "keqpërdorim të të dhënave personale", njofton Zhurnal.

Në periudhën mars - tetor 2017 K.V ka bërë fotografi dhe video inçizime me përmbajtje komprometuese të A.M.M (18) nga Ohri, i ka përpunuar dhe në datën 05.12.2017 i ka publikuar në rrjetin social "Instagram"./Zhurnal.mk

© ZHURNAL 20.02.2018, 15:00 | Z.H. | 7,586 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."