Besa Gashi në pushime me familjen, ja sa bukur po duket
showbiz
Besa Gashi në pushime me familjen, ja sa bukur po duket

Besa Gashi në pushime me familjen, ja sa bukur po duket

Ajo dhe vajza e saj po duken shumë bukur përkrah njëra tjetrës Ish miss Kosova, Besa Gashi, është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjete sociale, e cila shpesh herë ndanë imazhe të ndryshme nga jeta private.

Me anë të disa fotografive të publikuara, ajo ka treguar se bashkë me familjen e saj gjenden në një vend të mbuluar me dëborë. Besa po duket shumë bukur edhe me rroba të skijimit, përkrah të voglës së saj./21Media 

© ZHURNAL 20.02.2018, 15:30 | Z.H. | 1,040 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."