SKANDALOZE Të punësuar në Ministrinë e punës dhe politikës sociale këndojnë, kërcejnë dhe pijnë alkool (Video)
maqedonia
Skandaloze Të punësuar në Ministrinë e punës dhe politikës sociale këndojnë, kërcejnë dhe pijnë alkool (Video)

Skandaloze Të punësuar në Ministrinë e punës dhe politikës sociale këndojnë, kërcejnë dhe pijnë alkool (Video)

Shkup, 19 shkurt - Një xhirim në versionin audio është duke u shpërndarë në rrjetet sociale ku dëgjohet se si të punësuar në Ministrinë e punës dhe politikës sociale gjatë orarit të punës brenda hapësirave të ministrisë konsumojnë alkool, dëgjojnë muzikë me zë të lartë si dhe vallëzojnë, shkruan NETPRES, transmeton Zhurnal.mk

Në videon ku është me transkriptë ekziston disponimi i të punësuarve të cilët janë në cilësinë e drejtuesve të reparteve, inspektor e shumë të tjerë ndërkohë që në bisedë se si diskutojnë mbi atë se mund të vallëzojnë dhe këndojnë sepse ministrja Carovksa është e tyre dhe se edhe atë mund të ftojnë të kërcejë.

© ZHURNAL 19.02.2018, 22:42 | T.E. | 17,601 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."