Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të pasme më të mira në planet
showbiz
Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të pasme më të mira në planet

Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të pasme më të mira në planet

Të pasmet më të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj i ka Victoria Lomba.

Këtë herë ajo vjen e veshur me “body” të kuqe, çizme të kuqe dhe një xhakete po të kuqe. Por sigurisht ajo prezantohet fuqishëm në këto fotografi me asetin e saj më të fortë, të pasmet bombastike, të cilat rrëmbejnë sytë e të gjithë atyre që do t’i shikojnë.

Modelja e fitnesit dhe trajnerja personale u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami. Faqja e saj në Facebook është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi pasi u zhvendos në SHBA. Ajo ka zënë vend në kopertina të shumta revistash të njohura dhe u bë ikonë e produkteve të bodybuilding-ut.

© ZHURNAL 19.02.2018, 16:40 | Z.H. | 7,571 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."