Lule Bajra i këndon Granit Xhakës dhe nuses së tij në Londër (Video)
showbiz
Lule Bajra i këndon Granit Xhakës dhe nuses së tij në Londër (Video)

Lule Bajra i këndon Granit Xhakës dhe nuses së tij në Londër (Video)

Këngëtarja e njohur e muzikës shqipe Lule Bajra me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës ka qëndruar në Londër nën një organizim nga ana e futbollistit të njohur Granit Xhaka, ndërkohë që në një ambient të stërmbushur nga shqiptarë ajo ka performuar këngë të bukura shqipe pikërisht para çiftit Xhaka si një nga të ftuarat speciale.

© ZHURNAL 18.02.2018, 14:38 | T.E. | 6,846 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."