« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Fekiri, prioriteti i Arsenalit
fe_1518850925-5972749.jpg

Fekir është prioriteti i Arsenalit për verën e ardhshme.

Sipas asaj që raporton “Daily Mail”, mesfushori i Lyonit, Nabil Fekir, është prioriteti i Arsenalit për afatin kalimtar të verës, transmeton Gazeta Express.

 

Arsene Wenger është të paguajë 45 milionë funte për mesfushorin sulmues, i cili ka shënuar 16 gola dhe ka dhuruar edhe gjashtë asiste këtë sezon në Ligue 1 në Francë.

 

Wenger shpreson që marrëveshja me Fekirin të kompletohet para fillimit të Kupës së Botës, mesfushori me tipare sulmuese pritet që të luajë rrol të rëndësishëm për Francën në Rusi.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.02.2018, 09:05  | Z.H. | 503 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
Era e fortë rrëzon kamionin me targa të Tetovës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.